Poratek – Suomen Kaivonporausurakoitsijat ry

Toiminnanjohtaja

Timo Rajala
Puhelin 0400 373 873

Puheenjohtaja

Jimmy Kronberg
Puhelin 040 547 8629

Postiosoite

PL 29
33581 Tampere

Partnerijäsen: mainosta poratek.fi-sivustolla!

Poratek.fi-sivustolla tavoitat kaivonporausalan ammattilaiset Suomessa!

Mainosbannerin tiedot:
– Bannerin koko on 400×300 px@72
– Näyttöaika on 1-6 kuukautta
– Hinta 40 € /kk
– Toimita valmis aineisto (kuvatiedosto jpg/png/gif) ja nettiosoite, johon bannerista linkitetään.

Lisätiedot ja tilavaraukset:
timo.rajala@poratek.fi
0400 373 873

Hallitus ja toimihenkilöt

Puheenjohtaja
Jimmy Kronberg
Saariston Kaivonporaus Oy
jimmy@kaivonporaus.com

 

Hallituksen jäsen
Esko “Tumppi” Tuomala
Talman Energianporaus Oy
tumppi@energiaporaus.fi

Hallituksen jäsen
Kristian Dahlbom
Kaivonporaus Dahlbom Oy
kristian@dahlbom.fi

Hallituksen jäsen
Pasi Voutilainen
PT Energiaporaus Oy
pasi.voutilainen@pt-energiaporaus.fi

Hallituksen jäsen
Peter Söderlund
Ab Max’s Energy Oy
peter.soderlund@maxs.fi

Hallituksen jäsen
Tuija Saarela
Pirkanmaan Porakaivo Oy
tuija.saarela@greenheat.fi

Hallituksen jäsen
Jouni Salakari
Rototec Oy
jouni.salakari@rototec.fi

Ota yhteyttä

Nimesi*

Sähköpostiosoitteesi*

Aihe*

Viesti*